• 03641 20 10
  • +359 886 073 399
  • Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Актуално

В Крумовград започна новата учебна година

В Крумовград  започна новата учебна година

         Днес 1700 ученици от община Крумовград влязоха в клас.

         С тържествен ритуал бяха посрещнати в училище учениците от I, V и VIII класове на най-голямото учебно заведение в общината - СУ „В.Левски“, където ще се обучават  993 ученика.  

       За първи път днес, училищното звънче прикани  в клас 150 първокласници от  общината. Всички първокласници получиха подарък-книжка с послание от кмета на общината Себихан Мехмед: „…да бъдат здрави, да открият красотата на познанието, да не губят детския си ентусиазъм и силната си вяра в успеха!“.

        С поздравителни адреси до всички учебни заведения, г-жа Мехмед пожела на учители и ученици „Успешна и ползотворна 2020/2021 учебна година!“

smart

smart


Навигация