• 03641 20 10
  • +359 886 073 399
  • Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Актуално

В навечерието на Деня на родилната помощ, благодарност към лекарите и акушерките в Крумовград

В навечерието на  Деня на родилната помощ, благодарност към лекарите и акушерките в Крумовград

 

               Днес, в навечерието на Деня на родилната помощ, в Крумовград бе оказано  нужното внимание към лекарите и акушерките от МБАЛ “Живот +“.

              Екипът на АГО със завеждащ д-р Мария Иванова, посрещна в обновеното отделение, представители от община Крумовград, а от името на кмета на общината Себихан Мехмед, поздрав за празника отправи зам. кметът, инж.Абидин Хаджимехмед: „Вие сте благословени да дарявате радост! Нека във Вашите ръце да се ражда новата надежда,  да има повече щастливи майки и бащи, за да има община Крумовград  своя успешен утрешен ден!“

              Като добра поличба, след емоционалния поздрав           бе    прието  раждането на малка госпожица, която е четвъртото за тази година бебе, родено в отделението.  За миналата 2022 г. тук са поели първа глътка въздух 93 нови жители на община Крумовград.  

            Всички ние благодарим от сърце на медиците, с чиято помощ щастието влиза в домовете ни.

            Благодарности за Деня на родилната помощ – Бабинден получиха в навечерието на празника  съвременните, всеотдайни баби от самодейните колективи в селата Девисилово, Девисилица,     М.Девисил, Аврен и Егрек от кмета на общината Себихан Мехмед, която присъства на организираната от тях седянка, с много веселба и пресъздаване на традиционни обичаи.

1674207199945

IMG d7b88909ca8a54676f8888896798c43b V

IMG 33b70a3201aed0f39cd62c4a9af5d643 V


Навигация