Информацията, която не откривате в новия сайт може да намерите на http://arhiv.krumovgrad.bg. Благодарим ви за разбирането.

Автобусно разписание

clip_image001[4]

6900 гр.Крумовград ул.Княз Борис І  № 2Б

Тел.:03641/29-39; GSM: 0876690501

Справка на тръгващите и пристигащите автобуси от/в Автогара Крумовград гр.Крумовград

Направление /фирма

Тръгва

Пристига

Забележка

Крумовград - Кърджали

4:30

5:45

за София

“Елит Транс” ЕООД

5:15

6:25

за В.Търново

“Луна Транс” ООД

6:00

7:20

за Пловдив

“Елит Транс” ЕООД

7:00

8:20

за Плевен

“Елит Транс” ЕООД

7:45

9:05

от с.Бряговец

“Елит Транс” ЕООД

8:15

9:35

от с.Егрек

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

8:32

9:50

от Ивайловград

”Сара-АВ- Й-Саръев” ЕООД

9:30

10:50

 

ЕТ “Диамант Хасан Хайрула”

10:30

11:50

 

"Арда-Юг”ООД

11:30

12:50

 

ЕТ ”Асен Чолаков”

12:30

13:50

 

ЕТ ”Сасад-ЕС-Майка-Б.Дауд”

13.30

15:00

 

„Мариета” ООД

14:30

15:50

 

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

15:10

16:25

от Ивайловград*

“Джебел Туризъм” ООД

15.30

17.00

 

“Гагарин” ЕООД

16:30

17:50

”Сара-АВ- Й-Саръев” ЕООД

17:00

18:20

Крумовград - София

4:30

10:05

“Детелина – 555” ООД

Крумовград - Пловдив

6:00

9:45

“Луна Транс” ООД

Крумовград - Плевен

7:00

15:15

“Елит Транс” ЕООД

Крумовград - В.Търново

5:15

10:25

“Елит Транс” ЕООД

Крумовград - Хасково

     

“Елит Транс”ЕООД

7:00

9:30

за Плевен

“Луна Транс” ООД

8:00

10:25

от с. Бук

“Тракия Бус” ООД

14:00

16:21

 

Крумовград - Ивайловград

8:05

9:40

от Кърджали*

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

17:20

18:50

от Кърджали

     

     

Направление /фирма

Тръгва

Пристига

Забележка

Кърджали-Крумовград

6.30

8.00

“Джебел Туризъм”ООД

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

  6:45

   8:00

за Ивайловград*

”Сара-АВ- Й-Саръев” ЕООД

7:15

8:35

 

ЕТ “Арда-Юг”ООД

8:30

9:50

 

ЕТ ”Сасад-ЕС-Майка-Б.Дауд”

9.15

10:45

 

“Елит Транс” ЕООД

10:15

11:35

за Бряговец 

„Мариета” ООД

11:15

12:35

 

ЕТ“Диамант Хасан Хайрула”

12:15

13:35

 

ЕТ ”Асен Чолаков”

14:15

15:35

 

“Елит Транс” ЕООД

15:15

16:35

за Егрек  

“Луна Транс” ООД

15:30

16:50

от Пловдив

“Елит Транс” ЕООД

15:45

17:00

от В.Търново

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

16:15

17:10

за Ивайловград

“Елит Транс” ЕООД

16:35

17:55

от Плевен

“Детелина – 555” ООД

17:00

18:10

от София

”Сара-АВ- Й-Саръев” ЕООД

18:40

20:00

 
       

София-Крумовград

13:00

18:28

"Детелина 555"

Пловдив-Крумовград

13:00

16:50

„Луна Транс” ООД

Плевен-Крумовград

9:30

17:55

“Елит Транс” ЕООД

В.Търново-Крумовград

11:20

17:00

“Елит Транс” ЕООД

Хасково-Крумовград

7:30

9:51

“Тракия Бус” ООД

 

14:00

16:15

за Бук 

 

15:40

17:55

от Плевен

       

Ивайловград - Крумовград

07:00

08:20

за Кърджали

ЕТ “Аси Георги Зангочев”

13:30

15:00

за Кърджали*

Забележка*: Автобусната линия  Кърджали - Крумовград – Ивайловград – Кърджали се изпълнява през дните: понеделник, сряда и петък.

  • Публикувана на 20 Юли 2016
  • Последно обновена на 20 Юли 2016
  • Посещения: 2550

Намерете ни във Facebook

 

За връзка с общината

Logo Footer

гр. Крумовград п.к. 6900,
пл. България №5
minkrum@abv.bg

тел: 03641 / 71 13, 75 22
факс: 03641 / 70 24
Работно време: 8.00 - 17.00

Къде се намираме: